English (United Kingdom)   Lithuanian
M E S   A T V I R I   V I S I E M S   G A L V I J Ų   A U G I N T O J A M S   ! 

Seminarai ūkininkams

Lietuvos galvijų veisėjų asociacija 2012m. įvairiuose Lietuvos regionuose rengė nemokamus praktinius seminarus ūkininkams. Seminarų ciklas startavo tema „Ūkio ekonominio efektyvumo didinimas“ ir pritraukė ne tik asociacijos narius ūkininkus, bet ir  gausų būrį pavienių ūkininkų, sėklintojų, žemės ūkio bendrovių, veterinarijos įmonių specialistų ir net studentų!

Seminarų metu ekspertai pristatė įvairias aktualias temas ūkininkams: genetikos, šėrimo raciono, pagrindinių karvių ligų ir jų profilaktikos bei mikroelementų temomis.

Nuo 2013 metų LGVA pristatė dar vieną praktinį seminarą, tema „Žvilgsnis į gyvulį iš praktinės pusės“, kuris pasipildė ir naujomis temomis. Ūkininkai galėjo iš arti susipažinti su pašarų dirbtuvėmis, ankstyva veršingumo diagnostika, ultragarsiniu karvių tyrimu ir karvių eksterjero vertinimu.

LGVA direktoriaus E. Gedgaudo teigimu „Tik nuolatinis domėjimasis naujovėmis ir jų taikymas ūkiuose gali išlaikyti ūkį pelningą ir konkurencingą“.

LGVA kolektyvo vardu, dėkojame už Jūsų aktyvų susidomėjimą ir norą tobulėti kartu! Taip pat sveikiname visus artėjančių švenčių proga. Tegul ateinantys Naujieji Metai atneša naujų  idėjų, ryžto bei tikėjimo. TELYDI Jūsų ūkius sėkmė! Taip pat dėkojame Ūkininkams, kurie priėmė seminarų dalyvius savo ūkiuose, tai: Tomas Raudonius, Karolina ir Povilas Mitkai bei Algimantas Kliučinskas.

Nuotraukas iš seminarų galite pamatyti paspaudę čia.