English (United Kingdom)   Lithuanian
M E S   A T V I R I   V I S I E M S   G A L V I J Ų   A U G I N T O J A M S   ! 

2014m. liepos 17 d., Kelmės rajone, įvyko jau tradiciniu tapęs – LGVA sąskrydis 2014!

 

Šiemet, Lietuvos galvijų veisėjų asociacijos, sukvietusios, kaip niekad, daug ūkininkų iš visos Lietuvos, šventė truko netgi dvi dienas. Šventės metu, susirinkę svečiai dalyvavo sportinėse varžytuvėse, bendravo su renginio draugais, dalinosi savo patirtimi su bendraminčiais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Armėnijos, dalyvavo smagioje loterijoje bei kūreno patį didžiausią laužą visoje apylinkėje.
Ūkininkai laiką skirstė racionaliai: pirmąją dienos pusę kalbėjosi apie pienininkystę ir mėsininkystę, žemės ūkio techniką ir melžimo įrangą, pašarų priedus ir mineralus.
-Laisvalaikį išnaudojame informacijai rinkti, akiračiui plėsti, - kalbėjo Žemaitijos ūkininkė Ieva Stanienė. Nerašytomis verslo paslaptimis ir subtilybėmis, rinkos tendencijų įžvalgomis ir politikos dėlionėmis dalijosi bendrovių „Litgenas“, „Gyvulių produktyvumo kontrolė“, „Žemaitijos pienas“, „Linas agro“, taip pat Žemės ūkio rūmų vadovai ir specialistai.
Renginiui toną davė „Žemaitukų“ dainininkai, šventės vedėjas, šmaikštuolis, Gintautas Vaitkevičius, taip pat jauni ūkininkai, vadovavę sportinėms varžyboms ir įvairioms pramogoms.
Daug žiūrovų sutraukė mechaninio rodeo buliaus tramdymas. Ilgiausiai ant nenuoramos jaučio išsilaikė radviliškietis ūkininkas Almantas Pukertas. Jam atiteko UAB „Litgenas“ generalinio direktoriaus Gintaro Kascėno įsteigtas prizas – odinė skrybėlė.
Sportinėse varžybose dalyvavo, netgi, 15 komandų, suburtų iš ūkininkų, renginio rėmėjų bei svečių. Komandų kapitonai nestokojo geros nuotaikos ir ryžto. Renginio pabaigoje komandos buvo gausiai apdovanotos rėmėjų prizais. Po sportinių varžytuvių jėgas atgauti ir pasiruošti vakaro šokiams, renginio organizatoriai kvietė pirtelėje ir kubile.
LGVA tarybos narių bei administracijos vardu dėkojame visiems šventės dalyviams ir rėmėjams už gerą nuotaiką bei puikiai praleistą laiką bendraminčių būryje!

 

Nuotraukas iš sąskrydžio galima rasti paspaudus čia.