English (United Kingdom)   Lithuanian
M E S   A T V I R I   V I S I E M S   G A L V I J Ų   A U G I N T O J A M S   ! 

Apie mus

Veikla

1995 metais įsikūrusi Holšteinų galvijų augintojų ir gerintojų asociacija (HGAGA) nuo 2003 gegužės mėnesio vadinasi Lietuvos galvijų veisėjų asociacija (LGVA). Tai reiškia, kad nuo šiol į asociaciją gali burtis bei jos paslaugomis naudotis visi Lietuvos galvijų augintojai.

Asociacija yra oficialiai pripažinta veislininkystės  institucija. Jai suteikta teisė vykdyti holšteinizuotų bei hošteinų veislės galvijų veislininkystės programą bei vesti šių galvijų kilmės knygą. Pagal asociacijos Kilmės knygos duomenis yra išrašomi veislinių galvijų kilmės pažymėjimai. Asociacijos narių galvijai į kilmės knygą įrašomi vadovaujantis parengtais galvijų Kilmės knygos nuostatais.  Galvijo įrašymas į Kilmės knygą yra svarbus, nes tik joje registruoti galvijai yra laikomi veisliniais.

Asociacijos nariai gali naudotis šiomis paslaugomis:

Konsultavimas galvijų veislininkystės, šėrimo, laikymo bei reprodukcijos klausimais;

Bulių parinkimas bandai bei individualiai karvei LitBAP programos pagalba;

Galvijų eksterjero vertinimas;

Tarpininkavimas perkant – parduodant veislinius galvijus;

Galvijų importas iš Europos.

Lietuvos galvijų veisėjų asociacijos nariai – pažangiausi Lietuvos galvijų augintojai – ūkininkai, žemės  ūkio  bendrovės  bei  kooperatyvai.  Asociacijos  nariais  šiuo metu yra tokie pažangūs  ūkiai  kaip  UAB “Vikebas” (Pasvalio raj.), ŽŪB “Lumpėnų rambynas” (Šilutės raj.) ir kiti. Taip pat smulkesni privatūs ūkiai - V. Cikanavičiaus (Kaišiadorių raj.), R. ir R. Gofmanų (Telšių raj.), R. Karazino (Kretingos r.), A. Savickio (Šilalės raj.), J. Mikalauskienės  (Plungės raj.), A. Šneiderio (Vilkaviškio raj.) ir kiti.  Asociacija šiuo metu vienija apie 1700 narių.

LGVA aktyviai bendradarbiauja su įvairiom organizacijom bei dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose. Asociacijos veislininkystės programos partneris – veislininkystės įmonė Lietuvos – Vokietijos UAB “Litgenas”.

Tapkite nariu

Šiuo metu daugiau nei 1500 Lietuvos ūkininkų yra tapę Lietuvos galvijų veisėjų asociacijos nariais. Tai pažangūs ūkininkai, kuriems pavyko pasiekti aukšto produktyvumo savo ūkiuose, ir kurie nori toliau siekti ekonominės gerovės.

Būti LGVA nariu Jums naudinga, nes:

· Tai galimybė pačiam dalyvauti priimant svarbius sprendimus vystant galvijų veislininkystę Lietuvoje.

· Tai galimybė gauti naudingos informacijos apie galvijų produktyvumo gerinimo būdus, kuriais naudojasi pažangūs vakarų šalių ūkininkai.

· Tai galimybė dalyvauti mokomuosiuose seminaruose.

· Tai galimybė kartu keliauti į veislinių gyvulių parodas Vakarų Europos šalyse bei į kitas pažintines keliones.

· Tai galimybė naudotis visomis LGVA ir jos partnerių teikiamomis privilegijomis.

· LGVA koordinatoriai parinks tinkamiausius bulius Jūsų bandai ar individualiai kiekvienai karvei. Todėl jūsų bandos produktyvumas didės sparčiau.

· LGVA koordinatoriai padės Jums greičiau surasti galvijų pirkėją ar pardavėją.

 Jums tereikia užpildyti prašymo dėl narystės LGVA formą, kurią galite parsiųsti paspaudę čia MS Word formate arba paspaudę čia pdf formate.

  • Užpildytą prašymo formą galite atsiųsti elektroniuniu paštu adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba adresu:
  • Kalvarijos g. 128, 46403, Kaunas.
  • LGVA nario mokesčio dydis, priklauso nuo laikomų karvių skaičiaus, t. y. po 2 Lt ( 0.6 eur.) už vieną karvę, bet ne daugiau kaip 400 Lt ( 116 eur.) vienam ūkininkui ar ūkiui.
  • Nario mokestį galite sumokėti pervedant pinigus į banko sąskaitą:
  • Swedbank, A/s LT957300010076066619, b/k 73000.
  • Prašome nurodyti, kad sumokėtas nario mokestis bei vardą ir pavardę.

Papildomos informacijos kreipkitės telefonu  8 37 393 253 .