EUROTIER paroda (Vokietija) – viena didžiausių veislininkystės ir gyvulininkystės parodų Europoje. Paroda Hanoverio mieste rengiama kas du metus. Į šią parodą dalyviai ir lankytojai suvažiuoja iš viso pasaulio. Paroda unikali ne tik savo dydžiu, bet ir eksponatų gausa. Nuo 2010 m. parodos dalyvių skaičius iš užsieio šalių išaugo kone dvigubai. 2010 m. vokiškų įmonių dalyvavo 1148, o tarptautinių įmonių – 778, tuo tarpu 2016 m. tarptautinių įmonių buvo jau 1498, vokiškų – 1140. Parodos lankytojų skaičius 2016 m. taip pat buvo stulbinantis – 150 000 žmonių apsilankė parodoje, Hanoveryje (Vokietijoje).

Tai ir puiki vieta naujoms idėjoms ar naujiems projektams, bei naujoms pažintims užmegzti. 2018 metais paroda išsiskyrė inovacijomis į žemės ūkį. Ypač daug dėmesio sulaukė skaitmeninės naujovės ir išmanieji ūkio pagalbininkai.
Lietuvos galvijų veisėjų asociacija ir Lietuvos-Vokietijos UAB „Litgenas“ organizuoja išvykas ūkininkams į parodą Eurotier nuo pirmosios Eurotier parodos 2010 m. Ūkininkų nuomone, tokios išvykos yra labai vertingos ir naudingos tolimesnei ūkio plėtrai.
„Eurotier parodoje dalyvavau trečią kartą.Parodoje galima surasti daug idėjų savo ūkiui. Mane asmeniškai domino fermų įranga ,kadangi ruošiamės statyti naują melžimo aikštelę.Karvėms skirtos guoliavietės,pakeliamos užuolaidos tvartams,pakeliami vartai fermoms. Mėšlo separavimo įranga .Parsivežiau daug literatūros,daug naujų idėjų.Smagu pakeliauti kartu su ūkininkais ,bendraminčiais.Ačiui Lietuvos -Vokietijos UAB Litgenas įmonei,padėjusiai suburti mus“ (Dalia Kairaitienė, Kazlų Rūdos r.).
Savo įspūdžiais apie Eurotier 2018 parodą pasidalino ir Lietuvos-Vokietijos UAB Litgenas direktorius Gintaras Kascėnas, kuris yra dalyvavęs visose Eurotier parodose. „Lyginant šių metų Eurotier parodą su kitomis, šiais metais paroda išsiskyrė tuo, kad dauguma įmonių-dalyvių pradėjo dirbti su išmaniosiom technologijom. Diegia skaitmenines naujoves į vadybines programas, tuo skatindami ūkių modernizavimą ir tobulėjimą, siekia didinti ekonominį efektyvumą ir supaprastinti ūkininko darbą. Programos pritaikytos įvairiom sritim, tiek bandos valdymui, tiek gyvulio sveikatingumui sekti. Taip pat atkreipėme dėmesį, kad šiais metais, kaip niekada, dalyvavo daug įmonių, kurios pristatė priemones gyvulių nagų priežiūrai (įvairius gydymo preparatus, stakles, profilaktines priemones ir kt.). Tikėtina, kad ši problema ūkiuose didėja. Kalbant apie veislininkystę, pirmą kartą Vokietijoje buvo paskelbtas naujas bulių vertinimo rodiklis, į ką labai siūlyčiau atkreipti dėmesį. DD premium ir DD control (DD – dhermatitis digitalis). Vokiečių ūkininkų kitaip vadinama – braškės. Klinikinis vaizdas primena braškes. Atkreipkite dėmesį, jeigu buliaus vertinime prie rodiklių yra ženkliukas DD premium – bulius iš 10 proc. visų bulių, kurių dukterys mažiausiai serga šia liga.“