ŽUIKVC informuoja, kad 2020 m. paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus paraiškos priimamos nuo balandžio 20 d. iki birželio 22 d. Pavėluotai priimamos nuo birželio 23 d. iki liepos 17 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną paramos suma mažinama 1 proc.

Paraiškų priėmimo informacinės sistemos (PPIS) https://paseliai.vic.lt prisijungimo lange paspaudę nuorodą „Taip pat galite prisijungti per el. valdžios vartus” ir patvirtinę tapatybę per Elektroninių valdžios vartų portalą (pasinaudodami elektronine bankininkyste arba elektroniniu parašu) galite savarankiškai užpildyti ir patvirtinti paraišką.

Įgalioti asmenys ir juridinių asmenų vadovai turi VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui per e. pristatymo sistemą https://epristatymas.post.lt arba el. p. pagalba@vic.lt pateikti prašymą suteikti prieigą. Prašymo formą galite atsisiųsti https://www.vic.lt meniu juostoje paspaudę „Paslaugos“ ir pasirinkę „Prašymai“. Įgalioti asmenys kartu su prašymu turi pateikti įgaliojimą, o juridinių asmenų vadovai – išrašą iš Juridinių asmenų registro.

Video instrukcijos kaip užpildyti ir patvirtinti paraišką pasiekiamos adresu https://www.youtube.com/playlist?list=PL-A344kRK_EvYKmS7XQZ31_7Bp2-WbQO7

Kilus klausimams skambinkite bendrosios informacijos teikimo telefonu (8 5) 266 0620 spausti 2, o neprisiskambinus – parašykite el. p. pagalba@vic.lt.

Sekite pasėlių deklaravimo naujienas ir socialiniame tinkle Facebook https://www.facebook.com/paseliudeklaravimas

Taip pat prašome paplatinti vaizdo įrašą, raginantį pateikti paraiškas savarankiškai https://www.youtube.com/watch?v=NYQlz8HQ9T8

Iš anksto dėkojame,

VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro Geografinių informacinių sistemų skyrius